Jak mám začít kopírovat úspěšné tradery?

Kopírování transakcí je ve skutečnosti velmi odlišné od běžného obchodování Forex a to hlavně v tom, že je  mnohem jednodušší.

Úspěšné obchodníky naleznete na jednom místě, je jednoduché je monitorovat a spravovat stejné portfolio. Jsou to velice spolehliví uživatelé platformy eToro. Tito obchodníci už vyhledali ty nejlepší obchody a tím tak minimalizovali vaše riziko ztráty z neúspěšného obchodu.

Pro spuštění kopírování transakcí je klíčové najít toho správného tradera.

Naštěstí eToro OpenBook vám poskytne množství způsobů jak vybrat ty správné obchodníky pro vás. V první řadě máte k dispozici žebříček nejúspěšnějších eToro traderů.

Přehledné žebříčky

Tyto žebříčky hodnotí výkonnost traderů v určitém časovém rozmezí a s parametry dle vašeho výběru. Někteří začátečníci třídí svůj výběr obchodníků na základě nejvyššího procenta úspěšnosti. Toto číslo ukazuje schopnost obchodníka analyzovat trh, to je pravda, ale neodráží jeho / její schopnost vydělávat na pohybu na trhu. Proto byste se měli také podívat na zisky/obrat daného tradera.

Jakmile jste vybrali obchodníka, kterého chcete kopírovat, vše co musíte udělat, je kliknout na tlačítko  „Copy Trader“ a rozhodnout se jakým procentem ze zůstatku vašeho účtu se chcete podílet na daném obchodu a začít kopírovat. eToro odborníci se shodli, že pro začátek je vždy nejlepší začít kopírování s podílem kolem 5%. Jakmile se ukáže, že trader je konzistentní a může trvale dodávat, zvýšíte své investice.

Jediné, co musíte nyní udělat, je připojit se k eToro OpenBook a začít budovat vaše portfolio nejúspěšnějších traderů!

Otevřete si účet ZDARMA

eToro